We mogen weer bowlen!

Op woensdag 19 januari gaan we weer huisleague spelen. Dat doen we voorlopig met dubbels. Op vrijdag 14 januari is op de persconferentie door Mark Rutte bekend gemaakt dat de binnen en buitensporten weer open mogen. Toeschouwers zijn nog niet toegestaan. Elf teams spelen weer mee en we spelen voorlopig met 2 spelers op de baan. Wellicht dat ook het 12e team binnenkort weer aansluit.

Let op de volgende regels c.q. aanwijzingen: De horeca blijft voorlopig dicht dus neem zelf iets te drinken mee. Houd als je je verplaatst in de bowling je mondkapje op. Als je bowlt mag deze af. Je hebt nog steeds je corona toegangsbewijs nodig. Doe zo nodig een zelftest. Houdt 1,5 meter afstand en volg de basisregels.

Als we ons hier allemaal aan houden, kunnen we hopelijk ongestoord de komende tijd blijven bowlen. En laten we hopen dat de horeca snel weer open mag.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *